Zegarmistrz – naprawa zegarków Mokotów

Szanowni Państwo,

Pracownia zegarmistrzowska jest otwarta dla naszych klientów w każdy wtorek, środę i czwartek w godzinach od 13:00 do 19:00. W pozostałe dni koncentrujemy się na pracy nad Państwa zegarkami 😉

W naszej pracowni zegarmistrzowskiej wykonujemy różnego typu naprawy, serwisy oraz renowacje zegarków oraz zegarów. Każdy zegarek mechaniczny, podobnie jak Twój samochód wymaga regularnej obsługi serwisowej. Należy przyjąć, że mechanizm przeciętnego zegara czy zegarka, którego koperta / obudowa jest stosunkowo szczelna, powinien trafiać na przegląd nie rzadziej niż raz na 5-6 lat. Jeżeli przestrzega się tej zasady czasomierz będzie nam służył dziesiątki lat i być może będziemy go mogli kiedyś podarować swoim dzieciom.

Zakres usług:

– Naprawa mechanicznych zegarków naręcznych, zarówno starych / historycznych jak i współczesnych z naciągiem automatycznym oraz ręcznym.

– Naprawa zegarków kieszonkowych.

– Naprawa antycznych zegarów kominkowych, biurkowych, budzików, chodzików, ściennych, podłogowych, etc.

– Renowacja tarcz, kopert, wskazówek.

– Renowacja skrzyń zegarowych.

– Naprawa zegarków kwarcowych, z zastrzeżeniem możliwości odmowy naprawy ze względu na bardzo niską jakość zegarka.

– Drobne usługi zegarmistrzowskie: wymiana szkieł, wymiana baterii, wymiana pasków, skracanie bransolet, etc.

– Ultradźwiękowa higienizacja kopert zegarków oraz bransolet.

– Kiedy sytuacja tego wymaga możemy przyjechać do domu klienta w celu weryfikacji, wyceny naprawy lub zabrania zegara do naprawy.

– Nie zajmujemy się obsługą / naprawą PODRÓBEK, bez żadnych wyjątków.

Zawsze chętnie i odpowiedzialnie doradzimy i pomożemy w rozwiązaniu problemu z zegarem. Jesteśmy również w stanie pomóc w sprzedaży zegara lub zegarka, działamy w środowisku kolekcjonerów i pasjonatów różnego rodzaju zegarów i zegarków.

Kontakt:

+48 531 170 000 – Maciej Wojas – zegarki
+48 605 440 959 – Katarzyna Wierzbicka – zegary
e-mail: zegarmistrzowska@zegarmistrzowska.pl

Zapraszamy.

Katarzyna Wierzbicka przy pracy nad zegarem Jaeger LeCoultre ATMOS

kasia 1

will5

Maleńki, damski PATEK, który trafił do nas po kilku nieudanych naprawach z regulatorem pozbawionym włosa. Wykonaliśmy naprawę dobierając włos i regulując tak aby zegarek chodził jak na Patka przystało. To było duże wyzwanie ponieważ spirala włosa w całości miała średnicę zbliżoną do łebka zapałki.

1

Szklana tarcza zegara podłogowego nie przetrwała próby czasu. Oto nowa tarcza dorobiona przez naszą mistrzynię od spraw niemożliwych Katarzynę Wierzbicką dokładnie wg wzoru oryginału.

tarcza kasia