O nas

O nas

14853117_1632679517025012_792445542909913918_o-kopiaZEGARMISTRZOWSKA powstała z pasji do tradycyjnego, precyzyjnego rzemiosła zegarmistrzowskiego.  Jeżeli jeszcze nie nosicie zegarka pokażemy Wam, że można ozdobić nadgarstek czymś oryginalnym, posiadającym duszę oraz historię. Ci którzy już złapali bakcyla doskonale wiedzą o czym mowa. U nas spotkacie doświadczonego zegarmistrza, który podzieli się swoją wiedzą, naprawi Wasz OKAZ, odrestauruje tarczę lub kopertę albo po prostu zajmie się  „starymi trybami”. A może macie w szufladzie pamiątkę po dziadku, która wymaga odrobiny czułości? Zapraszamy do nas – tchniemy w nią nowe życie. Mamy nadzieję, że stworzyliśmy fajne miejsce dla osób pozytywnie zakręconych na tym punkcie i nie tylko.
A jeżeli macie ochotę po prostu napić się dobrego belgijskiego piwa, wspaniałej wiedeńskiej kawy Julius Meinl albo spotkać się ze znajomymi w zaczarowanym miejscu to zapraszamy do Zegarmistrzowskiej – ul. Muszyńska 23 (wejście od ul. Okrężnej).

Na miejscu prowadzimy sprzedaż oraz serwis antycznych zegarów ściennych, kominkowych, zegarków naręcznych i kieszonkowych. W naszej ofercie znajdują się również nowe zegarki mechaniczne polskich wytwórni takich jak G.Gerlach, Xicorr czy Balticus. ZEGARMISTRZOWSKA jest również jedynym w Warszawie, oficjalnym punktem sprzedaży lotniczych zegarków niemieckiej firmy LACO, francuskiej firmy LIP oraz produkowanych w niemczech zegarków marki Zeppelin.

Serdecznie zapraszamy, Małgorzata Durska i Maciej Wojas.

ZEGARMISTRZOWSKA wnętrze 1 (18)

 

 

ZEGARMISTRZOWSKA wnętrze 1 (11)