O nas
O nas

Zapraszamy do ZEGARMISTRZOWSKIEJ! Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce gdzie w otoczeniu starych zegarów i zegarków możecie cieszyć się doskonałymi smakami wyselekcjonowanych gatunków belgijskiego piwa (ok. 20 gatunków), najlepszej kawy, domowych wypieków oraz dań prawdziwej, naturalnej kuchni bazującej na polskich przepisach. Oprócz pysznych przekąsek i sałatek serwujemy między innymi wspaniałe steki z najlepszej polędwicy wołowej, zrazy wołowe z kluskami śląskimi, wspaniałego dorsza w sosie miodowo-musztardowym, dania wegetariańskie oraz pierogi ruskie wg. przepisu mojej Babci Heli.

 

14853117_1632679517025012_792445542909913918_o-kopiaZEGARMISTRZOWSKA jest sumą pasji do tradycyjnego, precyzyjnego rzemiosła oraz dobrej kuchni. Od dawna marzyliśmy o stworzeniu takiego miejsca, w którym moglibyśmy połączyć obie dziedziny i podzielić się tym z Wami. Jeżeli jeszcze nie nosicie zegarka pokażemy Wam, że można ozdobić nadgarstek czymś oryginalnym, posiadającym duszę oraz historię. Ci którzy już złapali bakcyla doskonale wiedzą o czym mówię. U nas spotkacie doświadczonego zegarmistrza, który podzieli się swoją wiedzą, naprawi Wasz OKAZ, odrestauruje tarczę lub kopertę albo po prostu nasmaruje stare tryby. A może macie w szufladzie pamiątkę po dziadku, która wymaga odrobiny czułości? Zapraszamy do nas – tchniemy w nią nowe życie. Mamy nadzieję, że stworzyliśmy fajne miejsce dla pozytywnie zakręconych na tym punkcie i nie tylko.
A jeżeli macie ochotę po prostu dobrze zjeść albo spotkać się ze znajomymi czy umówić się na business lunch na Sadybie serdecznie zapraszamy – ul. Muszyńska 23 (wejście od ul. Okrężnej).

Na miejscu prowadzimy sprzedaż oraz komis antycznych zegarów ściennych, kominkowych, zegarków naręcznych i kieszonkowych. W naszej ofercie znajdują się również nowe zegarki mechaniczne polskich wytwórni takich jak G.Gerlach, Xicorr czy Balticus. ZEGARMISTRZOWSKA jest również jedynym w Warszawie, oficjalnym punktem sprzedaży produkowanych w Szwajcarii zegarków marki Steinhart Timepieces.

Jesteśmy miłośnikami gry w BRYDŻA – w każdy czwartek o godz. 17:00 organizujemy wieczór brydżowy, można przyjść i zagrać (zawsze znajdzie się miejsce przy stoliku), popatrzeć i przypomnieć sobie lub nauczyć się od podstaw.
Serdecznie zapraszamy, Małgorzata Durska i Maciej Wojas.

ZEGARMISTRZOWSKA wnętrze 1 (18)

ZEGARMISTRZOWSKA wnętrze 2 (6)

ZEGARMISTRZOWSKA wnętrze 2 (4)

ZEGARMISTRZOWSKA wnętrze 1 (11)