Zegarmistrz – naprawa zegarków Mokotów

Zegarmistrzowska to nie tylko nazwa restauracji. Naprawdę, świadczymy usługi zegarmistrzowskie 🙂

 

Zakres usług:

– Naprawa mechanicznych zegarków naręcznych, zarówno starych / historycznych jak i współczesnych.

– Naprawa mechanicznych zegarków kieszonkowych.

– Naprawa antycznych zegarów kominkowych, biurkowych, budzików, chodzików, ściennych, podłogowych, etc.

– Regeneracja tarcz, kopert, szafek, wskazówek.

– Naprawa zegarków kwarcowych.

– Drobne usługi zegarmistrzowskie: klejenie indeksów, wymiana szkieł, wymiana baterii, wymiana pasków, skracanie bransolet, etc.

– Kiedy sytuacja tego wymaga możemy przyjechać do domu klienta w celu weryfikacji, wyceny naprawy lub zabrania zegara do naprawy.

Zawsze chętnie i odpowiedzialnie doradzimy i pomożemy w rozwiązaniu problemu z każdym zegarem. Jesteśmy również w stanie pomóc w sprzedaży zegara lub zegarka, działamy w środowisku kolekcjonerów i pasjonatów różnego rodzaju zegarów i zegarków.

Zegary do naprawy przyjmujemy codziennie w godzinach pracy restauracji, tj. 12:00 – 22:00. Ponieważ godziny pracy zegarmistrzów na miejscu nie są stałe polecamy kontakt telefoniczny przed wizytą u nas na nr 604 773 129.  W czasie wakacji stały dyżur zegarmistrzowski ma miejsce w co drugą środę (10.07, 24.07, 07.08; 21.08) od 14:30 do 20:00.

Zapraszamy.

Katarzyna Wierzbicka przy pracy nad zegarem Jaeger LeCoultre ATMOS

kasia 1

 

will5

 

Maleńki, damski PATEK, który trafił do nas po kilku nieudanych naprawach z regulatorem pozbawionym włosa. Wykonaliśmy naprawę dobierając włos i regulując tak aby zegarek chodził jak na Patka przystało. To było duże wyzwanie ponieważ spirala włosa w całości miała średnicę zbliżoną do łebka zapałki.

1

Szklana tarcza zegara podłogowego nie przetrwała próby czasu. Oto nowa tarcza dorobiona przez naszą mistrzynię od spraw niemożliwych Katarzynę Wierzbicką dokładnie wg wzoru oryginału.

tarcza kasia