Restauracja

Restauracja – Warszawa – Wilanów

Zegarmistrzowska to restauracja, w której łączymy nasze dwie pasje – zegarmistrzostwo oraz dobrą kuchnię. Stworzyliśmy jedno z najbardziej oryginalnych miejsc, jeśli chodzi o restauracje na Mokotowie, a być może nawet w całej Warszawie. Każdego dnia odwiedzają nas goście z takich miejsc jak Sadyba, Wilanów, Mokotów ale także bardziej odległych dzielnic. W naszej kuchni używamy wyłącznie świeżych, zdrowych, wysokiej jakości produktów. Nie stosujemy żadnych sztucznych dodatków, gotujemy całkowicie naturalnie.

Restauracja serwuje głównie dania oparte na przepisach kuchni polskiej ale również tzw. potrawy międzynarodowe. Znajdziecie u nas najlepsze na Sadybie i w Wilanowie zrazy wołowe, pierogi (w tym niezrównane Ruskie wg. przepisu Babci Heli), tatara, pieczoną polędwicę z dorsza, wspaniałe przystawki i zupy jak również steki z najlepszej polędwicy wołowej.

Ciepłe oraz zimne napoje w naszej restauracji na Mokotowie
Zegarmistrzowska - restauracja Warszawa

Zapraszamy do naszej restauracji – Warszawa – Sadyba

Dzięki wszechobecnym zegarom, stonowanemu wystrojowi w stylu retro oraz sympatycznej i kompetentnej obsłudze nasza restauracja zyskała niepowtarzalny klimat i unikalną atmosferę spójną z tym czym urzeka nas Stara Sadyba.

Posiadamy szeroki wybór piwa oraz wina. Na szczególną uwagę zasługują piwa belgijskie, w których się specjalizujemy. Są to piwa o bardzo wysokiej jakości, głównie ważone metodą górnej fermentacji, cały czas niezbyt popularne w Polsce. Piwem flagowym w naszej restauracji jest Kwak – podwójne belgijskie „ale” warzone według klasycznej, osiemnastowiecznej receptury, podawane w specjalnym dwuczęściowym pokalu w kształcie klepsydry. Takiego piwa nie znajdziecie w żadnym innym lokalu na Mokotowie, w Wilanowie, czy w naszym ukochanym miejscu w Warszawie jakim jest Sadyba.

Nasza restauracja może także pochwalić się dużym wyborem win białych, czerwonych oraz musujących. Dla Państwa wygody przy każdym z dań w karcie widnieje rekomendacja odpowiedniego wina lub piwa przygotowana przez naszego sommeliera. Rodzaje i wybór serwowanego alkoholu zdecydowanie wyróżniają Zegarmistrzowską wśród lokali na warszawskiej Sadybie.

Restauracja Mokotów – czemu powinieneś odwiedzić właśnie nas?

Zegarmistrzowska to restauracja tematyczna, jedyna i niepowtarzalna, nie tylko w skali Mokotowa czy Warszawy. Oprócz wybornego jedzenia oferujemy takie usługi jak: naprawa i renowacja starych zegarów, sprzedaż zegarków współczesnych i antycznych, możliwość obejrzenia starych modeli zegarów ściennych czy wystawionych w gablotach eksponatów kieszonkowych i naręcznych. Można zobaczyć u nas zegary mające nawet 300lat. Wystawa cieszy się dużą popularnością nie tylko w gronie miłośników sztuki zegarmistrzowskiej ale także wśród zwykłych mieszkańców Mokotowa oraz całejWarszawy. Jeżeli jesteście choć trochę ciekawi to zapraszamy serdecznie.

Jesteśmy również entuzjastami gry w brydża. W każdy czwartek o godzinie 17:00 spotykają się w naszej restauracji ludzie, którzy podzielają naszą pasję, nie tylko mieszkańcy takich miejsc jak Sadyba, Wilanów czy Mokotów. Na stolikach pojawia się zielone sukno i zaczyna się brydżowy wieczór. Atmosfera jest klubowa, przyjacielska ale też swobodna i niekrępująca. Można zagrać, przypomnieć sobie obserwując grę innych osób, nauczyć się lub po prostu cieszyć się tym fantastycznym klimatem podkreślanym biciem poszczególnych zegarów.

restauracja wilanów